Download-Centrum.cz Hračky PC Hry Xbox 360 Apple Filmy MP3 Obrázky na plochu Spodní Prádlo Online hry Odkazy Puzzle Java Hry Videoklipy Firefox Spyware Nokia PC Suite
Apple Download, Mac Download
Vyhledat:


Internet ke stažení zdarma

V této kategorii najdete webové prohlížeče, stahovače souborů, ftp klienti a programy pro P2P sítě.Internet ke stažení zdarma

Celkem : 11

Firefox 4

Firefox je druhým nejpoužívanějším prohlížečem pro Mac OS X. Hlavní přednosti oproti své konkurenci jsou v pluginech. Tí..

Velikost : 26.8 mb Staženo : 972 x


TVShows 2.0b4

Aplikace TVShows umožňuje automatické stahování torrentů Vašich oblíbených seriálů. Nemusíte ručně hledat fungující torr..

Velikost : 1.8 mb Staženo : 99 x


Flock 2.0.3 EN pro Mac OS X

Webový prohlížeč zaměřený především na využívání služeb různých portálů a sítí pro vzájemnou komunikaci uživatelů, blogo..

Velikost : 22.6 mb Staženo : 105 x


Speed Download 5.2.19

Speed Download patří mezi nejpopulárnější stahovače a je pouze na Mac OS X. Skvělá funkčnost a výborná rychlost...

Velikost : 9 mb Staženo : 193 x


Cyberduck 3.5.1

Cyberduck je velmi kvalitní FTP klient, který je velmi populární. Má velmi propracované rozhraní a podporuje technologie..

Velikost : 18 mb Staženo : 192 x


Google Chrome 5.0.375.125

Google Chrome je současně nejrychleji rostoucí prohlížeč. Uživatelé mu zatím nejvíce přibývají mezi uživateli Windows, a..

Velikost : 25.4 mb Staženo : 278 x


Opera 10.60

Opera 10.60 se řadí mezi velmi rychlé prohlížeče. Nabízí upravené grafické prostředí. Jedna z výhod je Turbo mód. Nejvíc..

Velikost : 14.6 mb Staženo : 276 x
Firefox 3.6

Firefox je druhým nejpoužívanějším prohlížečem pro Mac OS X. Hlavní přednosti oproti své konkurenci jsou v pluginech. Tí..

Velikost : 18.5 mb Staženo : 175 x


Safari 5.0.1

Safari je nejpopulárnější webový prohlížeč na Mac OS X. Má jednoduché a elegantní prostředí. Mimo to je až 4x rychlejší ..

Velikost : 37.6 mb Staženo : 187 x


Transmission 2.03

Transmission je rychlý, jednoduchý a zdarma dostupný multiplatformní torrent klient. Hlavní důraz je kladen na funkčnost..

Velikost : 4.7 mb Staženo : 120 x


Safari 5.0

Safari je nejpopulárnější webový prohlížeč na Mac OS X. Má jednoduché a elegantní prostředí. Mimo to je až 4x rychlejší ..

Velikost : 37.5 mb Staženo : 50 x
Vyber stranu : 12

ReklamaPodkategorie : Internet
Reklama
Top 10 : Internet
Novinky z kategorie : Internet
MegaHračky.cz

Kategorie MAC
About
Reklama
Hledáte místečko kde koupit Puzzle a nebo Hračky pro děti nebo Hračky na zahradu? Budeme rádi když si všimnete novinky Hračky na Zahradu a Bořek Stavitel. Z novějších Lego Stavebnic se můžete podívát na Lego City a Lego Duplo. Mimo zajímavých slev na Hračky v akci bude zanedlouho u nás také Lego Ninjago. Nepřehlédněte společenské hry jako jsou Osadníci z Katanu nebo Monopoly či krásné panenky Little Sunshine a nebo zbraně Nerf. Náš obchod vám jako první přináší exkluzivní hračky s motivem Littlest Pet Shop a Hello Kitty a Bakugan. Po předchozím úspěchu jsou nově v prodeji Fazole Mighty Beanz a gormiti a Monster High. Kosmetika a Parfémy je určena zejména pro dámy Mac.Download-Centrum.cz - loaded in 0.431728124619 seconds
Windows Mac